Piątek, 5 czerwca 2020. Imieniny Bonifacego, Kiry, Waltera

Strażacy z OSP spotkali się z podopiecznymi DPS

2016-06-13 07:34:18 (ost. akt: 2016-06-13 08:04:17)

Autor zdjęcia: DPS w Bisztynku

Do Domu Pomocy Społecznej w Bisztynku, 10 czerwca przyjechali strażacy. Zaprezentowali swoje wyposażenie i sprzęt. Dali pokaz gaszenia pożaru i udzielania pierwszej pomocy oraz bawili się z podopiecznymi.

Siostra Arkadia, dyrektor Domu Pomocy Społecznej w Bisztynku na 10 czerwca zaprosiła strażaków OSP w Bisztynku. Tego dnia podopieczne DPS wraz z opiekunkami obchodziły Dzień Dziecka.

Strażacy zaprezentowali samochód ratowniczo-gaśniczy i szczegółowo omówili wszystkie tajemnicze przedmioty znajdujące się na jego wyposażeniu.

Dali pokaz działania narzędzi hydraulicznych używanych głównie w ratownictwie drogowym i pokaz udzielania pierwszej pomocy osobom nieprzytomnym i gaszenia pożaru.

Podopieczne chętnie oglądały sprzęt i mierzyły strażackie hełmy. Zwieńczeniem spotkania było wykonanie wspólnej fotografii, choć na tym spotkanie się nie zakończyło. Był wspólny grill, rywalizacja na boisku piłkarskim oraz w przeciąganiu liny.

and


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Polub nas na Facebooku:

Źródło: Gazeta Olsztyńska

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages