Niedziela, 20 października 2019. Imieniny Ireny, Kleopatry, Witalisa

Reduta zwyciężyła w międzynarodowym meczu z SC Enger

2016-05-28 18:01:58 (ost. akt: 2016-05-28 18:22:42)
Oldboje Reduty Bisztynek (czerwone stroje) podejmowali w meczu towarzyskim oldbojów SC Enger (Niemcy).

Oldboje Reduty Bisztynek (czerwone stroje) podejmowali w meczu towarzyskim oldbojów SC Enger (Niemcy).

Autor zdjęcia: Andrzej Grabowski

Na boisku w Bisztynku zmierzyli się dziś oldboje Reduty Bisztynek z oldbojami SC Enger, czyli niemieckiego, zaprzyjaźnionego klubu piłkarskiego. Tym razem zwyciężyli piłkarze Reduty.

Mecze towarzyskie pomiędzy oldbojami Reduty Bisztynek a oldbojami SC Enger (Niemcy) są już tradycją. Rozgrywane są raz w roku lub raz na dwa lata, na przemian w Bisztynku i w Enger.

Tym razem drużyny spotkały się w Bisztynku. Mecz rozegrano 28 maja. Trwał 2 x 30 minut. Z boiska zwycięsko schodziła Reduta Bisztynek po golach strzelonych w drugiej połowie spotkania przez Grzegorza Szmita i Bogdana Kuczyńskiego.

Mecz rozegrany był w atmosferze fair play. Faule były nieliczne i raczej przypadkowe. Drużynie z Enger z ławki kibicował m.in. Dirk Nekat - pełnomocnik burmistrza tego miasta, upoważniony do rozmów w sprawie nawiązania umowy partnerskiej z Bisztynkiem.

Reducie Bisztynek kibicowała liczna publiczność zgromadzona na stadionie klubu. Piłkarze obu drużyn doskonale kondycyjnie znieśli trudy meczu. Teraz bawią się na imprezie integracyjnej.

W drużynie gości zagrali: Marcin Żaglewski (bramkarz, 26 lat - najmłodszy zawodnik), Siegfried Jorm (szef zespołu oldbojów, 68 lat - najstarszy zawodnik), Aleksander Żaglewski, Marek Żaglewski, Fred Rabe, Arek Prusik, Waleri Tiefenbach, Piotr Benkowski, Wojciech Sokołowski, Ralf Kanton, Jörg Scheibe, Stefan Albat, Karl Dittkowitz, Daniel Majacki.

W zespole Reduty grali: Jerzy Subocz (bramka), Grzegorz Szmit, Marcin Kozoń, Tomasz Gach, Marek Gach, Bogdan Kuczyński (kpt.) Adam Matejunas, Sławomir Duplicki, Tomasz Żaglewski, Marcin Patrejko, Andrzej Mościbrocki, Andrzej Dziubek, Mirosław Goszcz, Łukasz Goszcz, Piotr Antos, Bogdan Łazarczyk.

Andrzej Grabowski
a.grabowski@gazetaolsztynska.pl
Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Źródło: Gazeta Olsztyńska

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages