Piątek, 18 października 2019. Imieniny Hanny, Klementyny, Łukasza

Podziel się:

Podziel się:

Sukcesy wokalistek z OKiAL

Sukcesy wokalistek z OKiAL

W dniach 13-14 kwietnia 2015r w Dobrym Mieście odbył się konkurs Kocham Śpiewać Polskie Piosenki organizowany przez Lokalną Grupę Działania Warmiński Zakątek. W poniedziałek ,w kategorii klas I-III zaprezentowała się Maja Poźniak ze świetlicy środowiskowej w Sątopach a w kategorii klas IV-VI Paulina Machnacz z OKiAL .Dziewczynkom nie udało się niestety zająć nagradzanych miejsc. We wtorek w kategorii klas gimnazjalnych II miejsce w konkursie i olbrzymie uznanie jury, czyli członków zespołu Czerwony Tulipan wyśpiewała Emilia Szumska. Emilce niewiele zabrakło ,aby pojechać na festiwal Piosenkobranie w Opolu.
W miniony weekend ,17-18 kwietnia w MDK Bartoszyce odbył się po raz kolejny wojewódzki konkurs Komu Piosenkę ,na którym Ola Mic i Emilia Szumska zdobyły wyróżnienia. Dziewczynom serdecznie gratulujemy.
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Ośrodek Kultury i Aktywności Lokalnej w Bisztynku oraz opublikowany na portalu Bisztynek: Sukcesy wokalistek z OKiAL
Oceń artykuł:

(0)