środa, 16 października 2019. Imieniny Ambrożego, Florentyny, Gawła

Podziel się:

Podziel się:

TEATR PRZY STOLIKU

TEATR PRZY STOLIKU

23 marca sala widowiskowa Ośrodka Kultury wypełniła się miłośnikami teatru, doskonała czeska komedia pt „BLAHA I VRCHLICKA” do łez rozbawiła tych, którzy pomimo świątecznych przygotowań znaleźli nieco ponad godzinę, aby spędzić ją w towarzystwie Katarzyny Kropidłowskiej oraz Artura Steranko. Znani olsztyńscy aktorzy wcielili się w role Marii Vrchlicki -zakompleksionej telefonistki skrywającej się przed światem za grubymi szkłami okularów oraz Antonego Blaha, mężczyzny mocno poturbowanego przez życie, pracującego jako kasjer na dworcu kolejowym, a w wolnym czasie częstego gościa piwiarni.
Pełna liryzmu, subtelnego dowcipu i ciepła komedia oraz niezapomniana gra Artura Steranko i Katarzyny Kropidłowskiej spowodowały, że publiczność żywo reagowała na wszystkie kwestie wypowiadane przez aktorów, którzy nagrodzeni zostali gromkimi brawami.
Poniżej zamieszczamy zdjęcia ze spektaklu.
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Ośrodek Kultury i Aktywności Lokalnej w Bisztynku oraz opublikowany na portalu Bisztynek: Teatr przy stoliku grał w Bisztynku
Oceń artykuł:

(0)