Piątek, 18 października 2019. Imieniny Hanny, Klementyny, Łukasza

Podziel się:

Podziel się:

Udział Julii Fijałkowskiej w akcji "Daj Włos!"

Julia Fijałkowska- uczennica klasy IV a Szkoły Podstawowej w Bisztynku włączyła się do akcji "Daj Włos!" organizowanej przez Fundację Rak'n'Roll Wygraj Życie.

Julka obcięła swoje długie włosy i przekazała je fundacji. Z włosów zostanie zrobiona peruka dla kobiety w trakcie chemioterapii.

W akcji może wziąć udział każdy: mały, duży, on, ona – każdy, kto ma min. 25 cm włosów do ścięcia i zmieniając swój wygląd chce zrobić coś dobrego dla innych.

Aby wziąć udział w akcji wystarczy ściąć włosy, według instrukcji ścinania włosów i przesłać je razem z wypełnionym oświadczeniem na adres fundacji Rak’n’Roll: ul. Wiśniowa 59 lok. 6, 02-520 Warszawa, z dopiskiem „Daj Włos!”.


Pozyskane w ten sposób włosy wędrują do perukarni, która robi doskonałe, wygodne i piękne peruki. Te są przekazywane za darmo kobietom, które walczą z rakiem. Dzięki temu mogą wyglądać znacznie lepiej i mają więcej siły w drodze do zdrowia.

Tekst i zdjęcie- Ewa Symanowicz


Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Marzena Magdziarz oraz opublikowany na portalu Bisztynek: Udział Julii Fijałkowskiej w akcji "Daj Włos!"
Oceń artykuł:

(0)