Piątek, 4 grudnia 2020. Imieniny Barbary, Hieronima, Krystiana

Stand-up: Damian Skóra & Maciek Adamczyk

2020-02-06 16:50:17 (ost. akt: 2020-02-06 16:57:52)

Autor zdjęcia: Organizatorzy

Ośrodek Kultury i Aktywności Lokalnej w Bisztynku zaprasza 16 lutego o godz. 16 do Bramy Lidzbarskiej w Bisztynku na walentynkowy wieczór ze stand-up'em. Wydarzenie przeznaczone jest dla widzów dorosłych.

W walentynkowy weekend zapraszamy na wieczór stand-up comedy. Do Bisztynka przybędzie trzech komików. Swoje programy zaprezentują: Damian Skóra oraz Maciek Adamczyk. Całość poprowadzi komik z Warmii Arkadiusz Jaksa Jakszewicz.

Wstęp wolny.

Wydarzenie przeznaczone dla osób pełnoletnich.


Damian Skóra
osoba transwiekowa - dziecko (czasem starzec) zamknięty w ciele 29-latka. W ubiegłorocznym konkursie na najlepszego Damiana Skórę zajął II miejsce.

Nagradzany również wielokrotnie za wybitne osiągnięcia w języku łacińskim oraz w śpiewie niemym.

Gdyby wcześniej zaczął robić stand-up to pewnie wystąpiłby w programie "Kuba Wojewódzki".

Zdecydowany przeciwnik kibli z półką. Zna takie słowa jak "predestynowany", "onomastyka", "omasta" oraz "przepraszam", bo i zachować się potrafi.
Wiele innych też zna.

Dwukrotnie gościł na antenie Comedy Central, na podium konkursu one-man show w Koszalinie (I i II miejsce), na youtube (dwa programy komediowe) oraz w Czechach (raz przejazdem, raz na wakacje). Obecnie występuje z nowym programem "Kawa z wody po kiełbasach".

Maciek Adamczyk
Z programem "Syndrom Sztokholmski". Pewnie wszyscy wiecie, że syndrom sztokholmski to stan, który pojawia się m.in. u ofiar porwań i wyraża się odczuwaniem sympatii do osób ich przetrzymujących.

Nie wszyscy natomiast wiedzą, że syndrom sztokholmski może się pojawić w momencie zostania rodzicem.* Ja o tym nie wiedziałem, dlatego wolałbym, żeby mój syn nie oglądał tego stand-up'u.

Rodzicielstwo to nie "maluszek wnoszący mnóstwo szczęścia do mojego życia" tylko... zresztą co ja będę pisał. Macie dziecko? Zapraszam. Będziecie się super bawić. Spodziewacie się dziecka? Zapraszam. Może uda wam się uniknąć jakiegoś mojego błędu.

Wasza druga połówka chce dziecko? Zapraszam. Raz na zawsze wybijcie jej ten pomysł z głowy. Nie chcecie dzieci? Zapraszam. Przekonajcie się dlaczego to jest najlepszy pomysł na jaki mogliście wpaść.

*Nie jest to potwierdzone żadnym badaniem, po prostu tak się czuję. Jakbym pomagał porywaczowi osiągnąć jego cel.

OKiAL w Bisztynku


Czytaj e-wydanie
Gazeta Olsztyńska zawsze pod ręką w Twoim smartfonie, tablecie i komputerze. Roczna prenumerata e-wydania Gazety Olsztyńskiej razem z Gońcem Bartoszyckim kosztuje tylko 199 zł.

Kliknij w załączony PDF lub wejdź na stronę >>>kupgazete.pl


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages