Sobota, 5 grudnia 2020. Imieniny Kryspiny, Norberta, Sabiny

Zmiana dzielnicowego w Bisztynku

2019-12-06 13:15:31 (ost. akt: 2019-12-06 13:19:36)
Policjanci z PP w Bisztynku z I Zastępcą Komendanta Powiatowego Policji w Bartoszycach mł. insp. Robertem Zabuskim i Burmistrzem Bisztynka Markiem Dominiakiem.

Policjanci z PP w Bisztynku z I Zastępcą Komendanta Powiatowego Policji w Bartoszycach mł. insp. Robertem Zabuskim i Burmistrzem Bisztynka Markiem Dominiakiem.

Autor zdjęcia: KPP w Bartoszycach

Po 4 latach służby na stanowisku dzielnicowego, a 9 latach służby w Posterunku Policji w Bisztynku mł. asp. Kamil Kuzia awansował i dalszą służbę pełnił będzie w Komendzie Powiatowej Policji w Bartoszycach. Na stanowisku dzielnicowego zastąpił go sierż. szt. Dominik Fatyga, któremu miasto i gmina Bisztynek nie są obce.

Początek grudnia br. przyniósł zmiany na stanowisku dzielnicowego w Posterunku Policji w Bisztynku. Mł. asp. Kamila Kuzię, po 4 latach służby na stanowisku dzielnicowego, zastąpił sierż. szt. Dominik Fatyga.

Sierż. szt. Dominik Fatyga to policjant z 9-letnim stażem służby. Przez cały okres swojej służby związany był z prewencją. Miniony rok spędził patrolując miasto i gminę Bisztynek.

W tym czasie doskonale poznał ten rejon i występujące tam problemy. Służba dzielnicowego stawia przed sierż. szt. Dominikiem Fatygą nowe wyzwania, daje też spore możliwości w niesieniu pomocy osobom potrzebującym.

W środę (4 grudnia) burmistrz Bisztynka Marek Dominiak podziękował dotychczasowemu dzielnicowemu za współpracę na rzecz bezpieczeństwa społeczności lokalnej, a witając nowego dzielnicowego wyraził nadzieję, na równie dobrą współpracę.

Źródło:
Komenda Powiatowa Policji w Bartoszycach

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages