Piątek, 4 grudnia 2020. Imieniny Barbary, Hieronima, Krystiana

Przedświąteczne spotkanie w Domu Pomocy Społecznej w Bisztynku

2018-12-14 10:02:06 (ost. akt: 2018-12-14 10:13:40)

Autor zdjęcia: Andrzej Grabowski

W domu dla kobiet niepełnosprawnych intelektualnie w Bisztynku odbyło się wczoraj (13 grudnia) przedświąteczne spotkanie osób wspierających działalność placówki. Mieszkanki domu przygotowały dla gości występy artystyczne, poczestunek i upominki.

Jak co roku przed świętami Bożego Narodzenia, w Domu Pomocy Społecznej w Bisztynku odbyło się spotkanie na które zaproszono przyjaciół tej placówki. To osoby wspierające działalność domu, przedstawiciele instytucji, organizacji, przedsiębiorcy, osoby prywatne.

Podziękowanie za wsparcie złożyła dyrektor DPS Małgorzata Napiórkowska - siostra Arkadia ze Zgromadzenia Sióstr św. Katarzyny.

Dom Pomocy Społecznej w Bisztynku to dom dla kobiet z niepełnosprawnością intelektualną. Dziewczęta, bo tak powszechnie w Bisztynku nazywa się mieszkanki domu, choć są one często w wieku średnim, przygotowały dla gości występy artystyczne. Zatańczyły polkę a później odegrały jasełka.

Dla gości przygotowano poczęstunek oraz upominki. Zebrani podzielili się też opłatkiem i składali sobie wzajemnie życzenia świąteczne.

Andrzej Grabowski


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij

Polub nas na Facebooku:

Źródło: Gazeta Olsztyńska

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages