Czwartek, 4 czerwca 2020. Imieniny Christy, Helgi, Karola

Przedszkolaki zakończyły rok przedszkolny w nowym przedszkolu

2018-06-22 09:12:16 (ost. akt: 2018-06-22 09:31:39)

Autor zdjęcia: Andrzej Grabowski

Przedszkolaki z Bisztynka zakończyły rok przedszkolny 2017/2018. Mury przedszkola opuściło 26. absolwentów. We wrześniu zostaną uczniami. Na zakończenie przedszkolnej przygody przygotowały wzruszający program artystyczny. Po raz pierwszy uroczystość odbywała się w nowej siedzibie przedszkola.

Naukę i zabawę w Przedszkolu Samorządowym na zawsze zakończyło wczoraj (21 czerwca) 26. sześciolatków. Teraz czeka ich nowe wyzwanie, czyli zostanie uczniem szkoły podstawowej.

Z okazji zakończenia roku przedszkolnego absolwenci przedszkola przygotowali, pod okiem swoich pań, program artystyczny, który z oczu rodziców i gości uroczystości wycisnął niejedną łzę.


Gratulacje przedszkolakom złożyła dyrektorka przedszkola Marianna Saramak, burmistrz Bisztynka Marek Dominiak a podziękowania nauczycielkom za opiekę i wychowanie rodzice dzieci.

[fbpost]https://www.facebook.com/Bisztynek24/videos/1973160192705754/[/fbpost]

Absolwenci zaprezentowali się po raz pierwsze w polonezie i wykonanie tego tańca zostało nagrodzone owacją zebranych w sali. Był to pierwsze ich polonez i zarazem ostatni w przedszkolu.

[fbpost]https://www.facebook.com/Bisztynek24/videos/1973203216034785/">

Dzieci kończące przygodę z przedszkolem otrzymały dyplomy i nagrody książkowe. Zostali też obdarowani słodyczami. Z kolei one wręczyły kwiaty nauczycielkom i pracownikom obsługi przedszkola.

Wartro dodać, że rok przedszkolny w Bisztynku po raz pierwsze kończył sie w świeżo oddanych do użytku pomieszczeniach. W budynku szkoły podstawowej przez wiele miesięcy trwał remont i przystosowanie pomieszczeń do potrzeb najmłodszych. Jest to prawdopodobnie jedyne w województwie przedszkole dysponujące własną halą sportową.

Przeprowadzka nastąpił kilkanaście dni temu. Budynki dawnego przedszkola są obecnie remontowane i przystosowywane do potrzeb Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej.

Andrzej Grabowski
a.grabowski@gazetaolsztynska.pl


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknijPolub nas na Facebooku:

Źródło: Gazeta Olsztyńska

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages