Poniedziałek, 20 stycznia 2020. Imieniny Fabioli, Miły, Sebastiana

Przedświąteczne spotkanie w szkole w Sątopach

2017-12-23 08:45:53 (ost. akt: 2017-12-23 08:57:52)

Autor zdjęcia: Agnieszka Koziatek

Kapela ludowa Kalina i uczniowie szkoły w Sątopach wprowadzili publiczność zgromadzoną w sali gimnastycznej w świąteczny nastrój śpiewem, tańcem i muzyką. Były kolędy i pastorałki oraz przedstawienie jasełkowe

W Szkole Podstawowej w Sątopach, 19 grudnia odbyły się Jasełka, w których wzięli udział zaproszeni goście: burmistrz Bisztynka pan Marek Dominiak, zastępca burmistrza pan Włodzimierz Mońka, kapela Kalina zaproszona przez dyrektora szkoły i Radę Rodziców, społeczność lokalna oraz uczniowie szkoły.

Gości powitał dyrektor szkoły pan Grzegorz Baten i burmistrz Bisztynka. Zastępca burmistrza przedstawił członków kapeli Kalina, zapoznał z ich osiągnięciami scenicznymi, a naszych uczniów „przepytał” ze znajomości instrumentów, na których wykonają swoje utwory.

Po prezentacji nadszedł czas na wspólne kolędowanie. Oprócz kapeli, która pięknie zagrała i zaśpiewała tradycyjne kolędy, nasi uczniowie także wykazali się umiejętnością śpiewania kolęd, pastorałek i piosenek o tematyce bożonarodzeniowej, a szkolny zespół taneczny wykonał taniec do piosenki o tematyce świątecznej.

Na zakończenie spotkania uczniowie złożyli wszystkim świąteczne i noworoczne życzenia.

To wspólne kolędowanie wprowadziło wszystkich w radosny, przedświąteczny nastrój.

Julianna Garela
Irena Zawistowska
Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Źródło: Artykuł internauty

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages