Sobota, 23 stycznia 2021. Imieniny Fernandy, Jana, Rajmundy

Bisztynek. Pożar w kotłowni. Zajął się papier zgromadzony tuż przy piecu

2017-10-31 17:03:11 (ost. akt: 2017-10-31 17:24:26)

Autor zdjęcia: Andrzej Grabowski

Właściciele budynku przy ul. Górnośląskiej w Bisztynku na pewno więcej nie zgromadzą papieru do spalenia tuż przy piecu. Taki sposób przechowywania popałki omal nie skończył się pożarem ich domu.

Dziś około godz. 15 w Bisztynku przy ul. Górnośląskiej, w garażu gdzie jest także wydzielone miejsce na kocioł centralnego ogrzewania doszło do pożaru. Interweniowali strażacy Ochotniczej Straży Pożarnej w Bisztynku, którzy bardzo szybko poradzili sobie z ogniem i zadymieniem pomieszczeń.

Okazało się, że zapalił się papier zgromadzony w pobliżu kotła c.o. Książki i gazety zgromadzone na podpałkę zajęły się prawdopodobnie od iskry z pieca. Pożar był na tyle intensywny, że strażacy musieli schłodzić wodą ściankę oddzielającą garaż od kotłowni.

Andrzej Grabowski
a.grabowski@gazetaolsztynska.pl


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij


Polub nas na Facebooku:

Źródło: Gazeta Olsztyńska

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Henryk Z. #2364831 | 88.220.*.* 1 lis 2017 11:01

    Brawo Dzielni Strażacy. Za uratowanie kotłowni i garażu wraz z zapasami paliwa w plastikowych zbiornikach, " nierozważny " właściciel powinien opłacić akcję straży pożarnej z własnej kieszeni. Wina ewidentna właściciela, trzeba być pozbawionym całkowicie mózgu , żeby taką ilość papieru trzymać przy kotle. Wysoka grzywna i poniesienie kosztów, bez wątpienia nauczą zasad przeciwpożarowych na całe życie inni również będą wiedzieć , czym to może grozić.

    Ocena komentarza: warty uwagi (2) ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages