Piątek, 18 października 2019. Imieniny Hanny, Klementyny, Łukasza

Wernisaż wystawy "Topnienie zieleni"

2017-07-31 09:05:30 (ost. akt: 2017-07-31 09:14:12)

Autor zdjęcia: Ośrodek Kultury i Aktywności Lokalnej w Bisztynku

W Galerii Miejskiej w Bisztynku odbędzie się kolejny wernisaż. Tym razem swoje obrazy - głównie pejzaże - zaprezentuje Anna Kunka - Kawełczyk.

Anna Kunka - Kawełczyk to absolwentka Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi. W 2005 roku uzyskała dyplom z wyróżnieniem w Pracowni Malarstwa, prowadzonej przez profesora Ryszarda Hungera oraz w Pracowni Technik Drzeworytniczych profesora Andrzeja Bartczaka.

Od 2012 roku jest nauczycielem rysunku i malarstwa w Liceum Plastycznym im. St. Wyspiańskiego w Tomaszowie Mazowieckim.

Jej twórczość, poza formami scenograficznymi, rysunkiem i technikami drzeworytniczymi, związana jest przede wszystkim z malarstwem.

- Pośród wielu tematów podejmowanych przeze mnie na drodze malarskich poszukiwań, tym który powraca nieustannie jest pejzaż. Moje urzeczenie naturą jest jednak dalekie od entuzjastycznego uwielbienia rzeczywistości. Skłaniam się raczej ku poszukiwaniu w krajobrazach ukrytych sensów i znaczeń, wymykających się pospiesznemu spojrzeniu - mówi artystka.

Przestrzenie jej pejzaży uzupełniają od niedawna postacie ludzi i psów.

Wystawę jej obrazów można będzie zobaczyć już 4 sierpnia 2017 r. w Galerii Miejskiej w Bisztynku (kościół poewangelicki) o godz. 18.

Zapraszamy.

opr. and

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages