Sobota, 19 października 2019. Imieniny Michaliny, Michała, Piotra

Festyn Święto Jabłoni. Zawody Strongman

2017-06-26 08:46:01 (ost. akt: 2017-07-27 09:06:34)

Autor zdjęcia: Organizatorzy

W środku lata w Bisztynku odbędzie się festyn Święto Jabłoni podczas którego promowane będą lokalne produkty nie tylko związane z jabłonią i jabłkami. Podczas festynu odbędą się też drugie zawody amatorów Strongman, występy artystyczne, koncerty. Zapraszamy.

Zapraszamy na 29 lipca 2017 r. na Festyn Święto Jabłoni, który odbędzie się na targowisku miejskim "Mój Rynek" w Bisztynku.

Będzie to festyn promujący produkty lokalne, lokalnych twórców, rzemieślników, ale nie tylko. Będzie to też świetna okazja do wspólnej zabawy, do późnych godzin nocnych.

Fot. Organizatorzy


Po raz drugi odbędą się zawody amatorskie Strongman o Puchar Burmistrza Bisztynka, ponadto prezentacje zespołów amatorskich, koncerty, w tym gwiazda wieczoru: zespół Fajters, darmowa zupa, kiełbaski i wiele, wiele innych atrakcji, jak choćby warsztaty kulinarne Marty Wajdy.

Zapraszamy lokalnych twórców do zgłaszania swoich stoisk a siłaczy amatorów do udziału w zawodach.

Wszelkie dodatkowe informacje w Ośrodku Kultury i Aktywności Lokalnej w Bisztynku - tel. 89-718-80-67.

Szczegółowy program festynu:
14:00 - rozpoczęcie festynu przez burmistrza Bisztynka Marka Dominiaka

14:10 - warsztaty kulinarne Marty Wajdy - trenerki kulinarnej, twórczyni projektu kulinarnego Made with Love. Szefowa kuchni i współwłaścicielki bistro Nowe Miejsce, kawa i wino w Warszawskim Nowym Teatrze. Autorki tekstów kulinarnych współpracującej z magazynami kulinarnymi.

15:15 - występy artystyczne - DUO; N&T; MOZAIKA

16:00 - amatorskie zawody STRONGMAN o Puchar Burmistrza Bisztynka-zawodników już zgłoszonych oraz wszystkich zainteresowanych wzięciem udziału w konkursie, prosimy o wypełnienie stosownego oświadczenia i rejestrację osobistą do godz.15:00 29 lipca u prowadzących zawody

19:00-23:00 - koncert zespołu FAJTERS, i zespołu coverowego grającego największe polskie i zagraniczne przeboje muzyki dance i pop

22:00 - w przerwie koncertu pokaz tańca z ogniem

23:00 - 1:00 - dyskoteka pod gwiazdami

Ponadto wiele atrakcji towarzyszących między innymi: FOTOBUDKA; WARSZTATY ROBIENIA KWIATÓW-RÓŻ Z DREWNA, ZJEŻDŻALNIE DLA DZIECI, STOISKA Z POTRAWAMI REGIONALNYMI I NIE TYLKO, STOISKA RĘKODZIELNICZE, GASTRONOMICZNE, STOISKA Z ZABAWKAMI, BALONAMI,WATĄ CUKROWĄ!

Będziemy nieodpłatnie rozdawać: jabłka, żurek i pierogi! Serdecznie zapraszamy. Będziemy na Was czekać od godziny 14:00 na Targowisku "Mój Rynek" w Bisztynku !!!

and
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages