Poniedziałek, 25 stycznia 2021. Imieniny Miłosza, Pawła, Tatiany

Policjant mówił uczniom z Sątop o bezpieczeństwie jazdy na rowerze

2017-06-13 17:01:24 (ost. akt: 2017-06-13 17:07:48)

Autor zdjęcia: Agnieszka Koziatek

Dzielnicowy Kamil Kuzia z Posterunku policji w Bisztynku mówił uczniom szkoły w Sątopach o zasadach i przepisach związanych z poruszaniem się drogami publicznymi na rowerach.

Uczniowie klas IV-VI spotkali się 12 czerwca z policjantem. Dzielnicowy Kamil Kuzia przypomniał uczniom zasady obowiązujące rowerzystów w ruchu drogowym.

Uczniowie mogli utrwalić zagadnienia dotyczące roweru, jego obowiązkowego wyposażenia. Omawiali znaki drogowe oraz przepisy dotyczące rowerzystów.

Nie zabrakło także skrzyżowań i dyskusji na temat kto przed kim ma pierwszeństwo. Wiedza ta pomoże uczniom w bezpiecznym poruszaniu się rowerem po drogach a najmłodszym uczestnikom spotkania usystematyzuje informacje potrzebne za tydzień, podczas egzaminu na kartę rowerową.

Agnieszka Koziatek


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij

Polub nas na Facebooku:

Źródło: Artykuł internauty

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages