Wtorek, 22 października 2019. Imieniny Haliszki, Lody, Przybysłąwa

II Charytatywny Turniej "Gramy dla życia"

2017-02-16 07:37:43 (ost. akt: 2017-02-16 07:49:09)

Autor zdjęcia: Organizatorzy

Możesz włączyć się w akcję pomocy chorej mieszkance Bisztynka. Ludzie dobrego serca z Bisztynka i okolic chcą wspomóc jej rehabilitację. Dlatego organizują turniej piłki halowej pod hasłem "Gramy dla życia". Odbędzie się on 11 i 12 marca.

II Charytatywny Turniej Piłki Nożnej “Gramy dla życia” organizowany przez Stowarzyszenie “Przestrzeń” oraz Stowarzyszenie “Przerębel” w celu zebrania środków na rehabilitację mieszkanki Bisztynka, pani Barbary Wiśniewskiej chorującej na stwardnienie zanikowe boczne.

Po sukcesie pierwszej edycji turnieju pierwotny zamysł, aby turniej stał się imprezą cykliczną, doczekał się realizacji. Tym razem chcemy pomóc mieszkance naszego miasta.

Pani Basia jest nam znana jako osoba miła i skromna a przede wszystkim uśmiechnięta. Pomimo swoich dolegliwości zdrowotnych oraz spowodowanej przez to nieciekawej sytuacji materialnej wzięła na siebie obowiązek wychowania niepełnosprawnego bratanka.

Niestety w 2016 roku stwierdzono u niej stwardnienie zanikowe boczne. Stopniowe problemy z poruszaniem się, mową i oddychaniem sprawiły, że p. Basia jest całkowicie zależna od swoich najbliższych. Aby choroba nie postępowała potrzebna jest pilna rehabilitacja, na którą w chwili obecnej rodziny nie stać.

Znamy naszych mieszkańców i wiemy, że nasza prośba nie odbije się bez echa. Zwłaszcza jeśli chodzi o pomoc osobie, którą znamy.

Turniej odbędzie się 11 oraz 12 marca br. od godz. 10 w Gimnazjum Publicznym w Bisztynku.

Podczas turnieju można będzie się posilić ciastami, sałatkami oraz innymi smakołykami wykonanymi przez naszych wolontariuszy. Nikomu przecież nie może zabraknąć sił do kibicowania.

Ponadto dzięki licytacjom oraz kiermaszom będzie można nabyć wiele ciekawych gadżetów.

Chcesz pomóc bardziej? Upiec ciasto, oddać maskotki na loterię lub pomóc w trakcie turnieju? Zgłoś się do nas! Rąk do pracy nigdy zbyt wiele.

Chcesz pomóc nie tylko pani Basi? Przyjdź i oddaj krew! Przy budynku gimnazjum będzie ambulans do poboru krwi. Rejestracja dawców odbędzie się 11 marca w godzinach 8-13 w gimnazjum.

Do 5 marca przyjmujemy zgłoszenia drużyn. Ilość miejsc ograniczona!

Więcej informacji można uzyskać wysyłając e-mail na adres : turniej.charytatywnie@gmail.com
oraz telefonicznie: 607-908-703.

Organizatorzy

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages