Wtorek, 4 sierpnia 2020. Imieniny Dominiki, Dominika, Protazego

Benefis zespołu Mozaika

2017-02-02 09:20:21 (ost. akt: 2017-02-14 07:40:11)
Zespół wokalny dorosłych Mozaika śpiewa już 5 lat. Zdjęcie z uroczystości z okazji Święta Niepodległości 2016 r. w ośrodku kultury w Bisztynku.

Zespół wokalny dorosłych Mozaika śpiewa już 5 lat. Zdjęcie z uroczystości z okazji Święta Niepodległości 2016 r. w ośrodku kultury w Bisztynku.

Autor zdjęcia: Andrzej Grabowski

Zespół wokalny dorosłych Mozaika działa przy ośrodku kultury w Bisztynku już od pięciu lat. Ta rocznica stała się okazją do benefisu zespołu, który odbędzie się 18 lutego.

Fot. OKiAL w Bisztynku
Zespół wokalny dorosłych Mozaika powstał ponad 5 lat temu z inicjatywy osób lubiących śpiewać. Pomysł narodził się w głowie Władysławy Bryl. Pomysłodawczyni znalazła chętnych i chętne do wspólnego śpiewania.

Zespół zadebiutował publicznie w grudniu 2011 roku podczas "Gwiazdkowego Wieczoru" w Ośrodku Kultury i Aktywności Lokalnej w Bisztynku. Nagranie debiutanckiego występu publikujemy niżej.

Od roku 2012 zespół uświetnia właściwie wszystkie miejskie wydarzenia i imprezy. Występuje na dożynkach, przy okazji świąt państwowych, z koncertami kolęd, pieśni biesiadnych czy patriotycznych.

Ma za sobą występy w Zelenogradsku w obwodzie kaliningradzkim (miasto partnerskie Bisztynka), w Bartoszycach, Nowym Mieście Lubawskim, Sępopolu i wielu innych miejscowościach.

Od początku działa w Ośrodku Kultury i Aktywności Lokalnej w Bisztynku pod bacznym okiem instruktorki Nataszy Ciążyńskiej-Majewskiej.

Pięciolecie istnienia i działania zespołu stało się okazją do podsumowania. Dlatego 18 lutego 2017 r. o godz. 17 w sali widowiskowej OKiAL w Bisztynku odbędzie się benefis zespołu, na który serdecznie zapraszamy.

and


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknijPolub nas na Facebooku:

Źródło: Gazeta Olsztyńska

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages