środa, 22 stycznia 2020. Imieniny Dominiki, Mateusza, Wincentego

Troje fotografów z Bisztynka z nagrodami w konkursie Izby Rolniczej

2016-11-17 13:40:00 (ost. akt: 2016-11-17 14:15:26)
Prosimy nie regulować odbiorników. Nowa Wieś Reszelska.

Prosimy nie regulować odbiorników. Nowa Wieś Reszelska.

Autor zdjęcia: Michał Buszkiewicz

Troje fotografów z Bisztynka zostało laureatami konkursu fotograficznego "Cztery pory roku w rolnictwie Warmii i Mazur" organizowanym przez Warmińsko-Mazurską Izbę Rolniczą i Warmińsko-Mazurskie Stowarzyszenie Fotograficzne Blur.

Konkurs fotograficzny "Cztery pory roku w rolnictwie Warmii i Mazur" ogłoszono w styczniu 2016 r. Na jego rozstrzygnięcie trzeba było czekać długo, bo temat obejmował wszystkie pory roku. Konkurs odbywał się pod honorowym patronatem wojewody Artura Chojeckiego.

- Na konkurs wpłynęło bardzo dużo przepięknych prac i trudno było wybrać te najlepsze - powiedziała nam Agnieszka Kobryń z WMIR, jedna z członkiń jury konkursowego.

8 listopada w Urzędzie Wojewódzkim w Olsztynie nastąpiło uroczyste rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród laureatom. Wśród nich znalazło się aż troje mieszkańców Bisztynka: Paweł Buszkiewicz, Michał Buszkiewicz i Paulina Kaliszuk.

W kategorii "zdjęcia indywidualne" II miejsce zajął Michał Buszkiewicz za zdjęcie zatytułowane "Strażnik". W tej samej kategorii wyróżnienie zdobyła Paulina Kaliszuk za zdjęcie "jesienna szachownica".

W kategorii "zestaw zdjęć" I miejsce zajął Paweł Buszkiewicz za zdjęcia: "Cztery pory roku: Chochoł, Jeszcze wiosna, Lato na wsi, Purpura i złoto." a miejsce III Michał Buszkiewicz (zdradzamy, że to syn pana Pawła) za zdjęcia: "Agrogeometria: Wykres słupkowy, Sinusoida, Wapory, Prosimy nie regulować odbiorników."

Laureaci i wyróżnieni otrzymali nagrody pieniężne.

Zdjęcia miłośników fotografii z Bisztynka, te nagrodzono oraz inne, zakwalifikowane na wystawę można oglądać w holu Urzędu Wojewódzkiego w Olsztynie. Oczywiście można tam zobaczyć także zdjęcia innych autorów.Dane wszystkich nagrodzonych autorów i ich zdjęcia można zobaczyć na stronach Warmińsko-Mazurskiej izby Rolniczej.

My prezentujemy fotografie autorstwa fotografów z Bisztynka.

Andrzej Grabowski
a.grabowski@gazetaolsztynska.pl
Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknijPolub nas na Facebooku:

Źródło: Gazeta Olsztyńska

Zobacz także

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. Bisztyniak #2114682 | 83.9.*.* 17 lis 2016 14:17

  Gratuluję serdecznie. Panie Andrzeju! Dlaczego nie ma tu pańskich zdjęć?

  Ocena komentarza: warty uwagi (2) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

  Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages