Wtorek, 4 sierpnia 2020. Imieniny Dominiki, Dominika, Protazego

Bal z okazji Światowego Dnia Seniora

2016-10-20 10:28:21 (ost. akt: 2016-10-20 10:36:00)
Seniorzy z Bisztynka i okolic bawili się z okazji swojego święta.

Seniorzy z Bisztynka i okolic bawili się z okazji swojego święta.

Autor zdjęcia: Edyta Danilczuk

Seniorzy z Bisztynka i okolic uczcili swoje święto balem w ośrodku kultury. Tańczyli, śpiewali, uczestniczyli w konkursach.

Życzenia, konkursy, zabawy i tańce - to między innymi towarzyszyło bisztyneckim seniorom podczas balu, który odbył się 18 października w Ośrodku Kultury i Aktywności Lokalnej w Bisztynku. Bal odbył się z okazji Światowego Dnia Seniora.

Obecnie na świecie żyje około 600 milionów osób powyżej 60. roku życia. Szacuje się, że w 2050 roku liczba ta wyniesie 2 miliardy. Starsi ludzi będą zatem pełnić jeszcze większą rolę wychowawczą, a ponadto będą musieli liczyć się z późniejszym odejściem na emeryturę.

Dlatego coraz częściej organizowane są dla nich różne formy aktywizacji. Takie inicjatywy na poziomie lokalnym pomagają seniorom nie tylko się rozwijać, ale również przeżywać drugą młodość.

Do organizacji tego wspaniałego święta włączył się Ośrodek Kultury i Aktywności Lokalnej w Bisztynku.

Życzymy naszym seniorom wielu lat w zdrowiu, pogodzie ducha i tego by w takim a nawet jeszcze większym gronie spotykać się jak najdłużej i wspólnie cieszyć się swoim towarzystwem.

Edyta Danilczuk


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij

Polub nas na Facebooku:

Źródło: Artykuł internauty

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages