Sparing Reduty z Łyną

2016-08-06 18:16:04(ost. akt: 2016-08-06 18:21:10)

Autor zdjęcia: Andrzej Grabowski

Ostatni mecz kontrolny przed rozpoczynającym się za tydzień sezonem ligi okręgowej rozegrała Łyna Sępopol. Na boisku w Bisztynku pokonała A-klasową Redutę Bisztynek.
Mecz Reduty Bisztynek z Łyną Sępopol był bardzo wyrównany. Do końca pierwszej połowy nie padła żadna bramka a gospodarze i goście stworzyli optycznie równą ilość sytuacji podbramkowych. Po przerwie to Reduta wyszła na prowadzenie po golu Patryka Pietruszczyka.

Prowadzenie trwało jednak tylko 2-3 minuty bowiem Łyna wyrównała a następnie dołożyła jeszcze dwa gole. Wynik na 2:3 ustalił Krzysztof Zalewski z Reduty skutecznie strzelając karnego.