Zabójcze 10 minut piłkarzy z Bisztynka. Lider pokonany!

2016-04-16 18:05:52(ost. akt: 2016-04-16 18:20:45)
W czarnych stronach grała Reduta Bisztynek.  Jedna z sytuacji pod bramką Pisy II Barczewo w II połowie spotkania.

W czarnych stronach grała Reduta Bisztynek. Jedna z sytuacji pod bramką Pisy II Barczewo w II połowie spotkania.

Autor zdjęcia: Andrzej Grabowski

Długo zanosiło się na porażkę Reduty Bisztynek, która w 13. kolejce grupy 3 A klasy grała u siebie z liderem Pisą II Barczewo. Gospodarze popisali się jednak zabójczą końcówką.
Do przerwy kibice w Bisztynku nie zobaczyli żadnego gola. Za to po zmianie stron bramka padła już w 47. min. Niestety, dla rywali. Strzelcem okazał się Majacki.

Pisa II prowadziła długo, ale tego prowadzenia nie dowiozła do końcowego gwizdka. Gospodarze między 73. a 84. minutą strzelili trzy gole i wygrali ostatecznie 3:1. Bramki dla Reduty zdobywali Kamil Szkoda, Bogdan Bilicki oraz Tymoteusz Tomasik.

Do dopiero drugiej zwycięstwo bisztyneckiej drużyny na swoim boisku w tym sezonie. Po dzisiejszym meczu Reduta ma 14 punktów.

W następnej kolejce nasi piłkarze zagrają na wyjeździe z GKS Dźwierzuty, które po tej serii spotkań zostały liderem grupy 3.