środa, 18 lipca 2018. Imieniny Kamila, Karoliny, Roberta

Warsztaty graficzne dla młodzieży i dorosłych

2016-01-27 14:35:13 (ost. akt: 2016-01-27 14:41:13)

Autor zdjęcia: OKiAL w Bisztynku

Ośrodek kultury i Aktywności Lokalnej w Bisztynku zaprasza na warsztaty grafiki, które odbędą się 2 lutego w godz. 10 — 14.

29 stycznia (piątek w godz. 10—14 Wojciech Dzieszkiewicz poprowadzi w ośrodku kultury w Bisztynku warsztaty graficzne. Są to zajęcia przeznaczone dla młodzieży i dorosłych. Prowadzący zapozna uczestników z technikami linorytu i monotypii.

Ważne informacje:
Ośrodek kultury w Bisztynku zapewnia narzędzia i materiały, tj. dłuta, wałki, szpachle, papier, farbę, linoleum itp.

Wstęp wolny!

Uczestników warsztatu prosimy o przygotowanie odzieży roboczej/fartucha.

Wojciech Dzieszkiewicz
Urodził się 24 czerwca 1985 roku w Giżycku. Absolwent Wyższej Szkoły Gospodarki w Bydgoszczy (studia licencjackie na Wydziale Turystyki i Geografii) oraz Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie (studia artystyczne I i II stopnia na Wydziale Sztuki). Dyplom magisterski z wyróżnieniem obronił w pracowni druku wklęsłego pod kierunkiem dr. Aleksandra Woźniaka.

Stypendysta Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz Rektora UWM za szczególne osiągnięcia w dziedzinie sztuki. Laureat Złotego Medalu Kapituły Okrągłego Obrazu w 40. przeglądzie grafiki w Mediolanie oraz 6. wyróżnienia w Biennale di Grafica Contemporanea w Perugii.

Zajmuje się głównie grafiką warsztatową i rysunkiem. Specjalizuje się zaś w akwaforcie, akwatincie i akwamezzotincie. Głównym motywem jego prac jest zabudowa i architektura miejska. Zauważa się również odejście od przedstawieniowości na rzecz działania formą, kształtem i walorem.


and
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages