środa, 23 października 2019. Imieniny Edwarda, Marleny, Seweryna

Dzień Misia Pluszowego w Bibliotece Szkolnej w Bisztynku

2015-11-26 10:37:56 (ost. akt: 2015-11-26 10:40:04)

Autor zdjęcia: Marzena Magdziarz

Czy to jutro, czy to dziś, zawsze jest potrzebny miś! To hasło świetnie pasuje do obchodzonego 25 listopada Międzynarodowego Dnia Misia Pluszowego. Obchody tego święta, po raz piąty, zorganizowała Biblioteka Szkolna SP Bisztynek.

Biblioteka Szkolna SP Bisztynek włączyła się w obchody Międzynarodowego Dnia Misia Pluszowego.

Z tej okazji bibliotekarka zaproponowała uczniom klas I-III i dzieciom z Przedszkola Samorządowego w Bisztynku udział w konkursie plastycznym „Laurka z życzeniami dla misia”. Prace trzeba było dostarczyć do 17 listopada. Wpłynęło ich łącznie 27. Komisja konkursowa postanowiła nagrodzić następujące osoby:

1 miejsce - Natalia Koślacz z klasy III a, Wiktoria Malikowskiej z klasy IIIb , Hubert Ledwiński z klasy II a oraz Marcela Kornatowska z Przedszkola Samorządowego w Bisztynku
2 miejsce - Dominika Jarząbek z Przedszkola Samorządowego w Bisztynku
3 miejsce - Natalia Ziółkowska z Przedszkola Samorządowego w Bisztynku.

Ponadto wyróżniono prace: Blanki Augustyniak z Przedszkola Samorządowego w Bisztynku, Kacpra Czarniaka z Przedszkola Samorządowego w Bisztynku, Weroniki Fijałkowskiej z klasy I a i Julii Kobryń z klasy I a.

Uroczystego wręczenia nagród i wyróżnień, które odbyło się 25 listopada w bibliotece szkolnej, dokonały: dyrektor placówki p. Teresa Wołkowicz-Maciorowska i bibliotekarz p. Marzena Magdziarz.

Dzieci, które pojawiły się na podsumowaniu konkursu, dowiedziały się, jaka historia wiąże się z Dniem Misia Pluszowego. Poza tym bibliotekarka przeczytała zebranym książkę nawiązującą tematycznie do obchodzonego święta- utwór „Miś- cyrkowiec” autorstwa Wioletty Święcickiej. Zwieńczeniem imprezy było oglądanie prac, które wyeksponowano w świetlicy szkolnej.

Marzena Magdziarz

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: Kolejowa7

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages