Poniedziałek, 20 stycznia 2020. Imieniny Fabioli, Miły, Sebastiana

Prosity: Z nieużytku zrobili skwer

2015-10-29 09:21:54 (ost. akt: 2015-10-29 09:32:00)

Autor zdjęcia: archiwum sołectwa

Mieszkańcy Prosit mieli dość mało atrakcyjnego widoku w centrum ich wsi. Zwały cegieł i gruzu na nieużytku nie wyglądały zachęcająco. Wspólnymi siłami wykonali tam skwer, który poprawił estetykę miejscowości.

Miło nam poinformować, że 23 października został oddany do użytku mieszkańców skwer, w ramach realizacji projektu pn: "Podniesienie poziomu estetyki i atrakcyjności turystycznej Prosit poprzez utworzenie miejsca rekreacji i wypoczynku w centrum miejscowości".

Program został zrealizowany z funduszu sołeckiego oraz pomocy finansowej w formie dotacji celowej ze środków budżetu województwa.

Prace nad realizacją projektu rozpoczęły się pod koniec września. Przy pomocy pracowników Urzędu Miejskiego w Bisztynku oraz wspólnym zaangażowaniu mieszkańców, których należy wymienić przy tej okazji z imienia i nazwiska:
Irena i Henryk Abramczykowie, Beata i Grzegorz Majewscy, Ewa i Jan Ptaszyńscy, Teresa i Stanisław Furgałowie, Michał Furgała, Urszula Dziadak, Wioletta Jakubiak, Zbigniew Potasznik, Piotr Tuchulski, Piotr Maruszczak, Sylwester Zera, Krzysztof Maleszewski, Joanna Pawłowska-Cieślińska, Krystyna Kudelska, Bożena Iwanyk, Władysław Iwanyk

oraz dzieci: Kinga Majewska, Damian Michalski, Kuba Abelski, Daniel Iwanyk, Krzysztof Cieśliński, Dawid Jakubiak, Kacper Abelski oraz firmy Zielone Centrum z Bisztynka, udało nam się stworzyć miejsce przyjazne mieszkańcom i gościom.

monika

Czytaj e-wydanie Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

 Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij

Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Źródło: Artykuł internauty

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages