Piątek, 4 grudnia 2020. Imieniny Barbary, Hieronima, Krystiana

Wernisaż wystawy malarstwa Ewy Niewolskiej-Ozgi

2015-10-12 18:11:03 (ost. akt: 2015-10-16 07:18:57)

Autor zdjęcia: OKiAL w Bisztynku

W ośrodku kultury w Bisztynku zobaczyć będzie można obrazy malarki Ewy Niewolskiej-Ozgi - absolwentki Wydziału Sztuki UWM w Olsztynie. 22 października o godz. 17 w sali ośrodka odbędzie się wernisaż wystawy p.t. "Miejsca"

Ośrodek Kultury i Aktywności Lokalnej w Bisztynku zaprasza 22 października 2015 r. o godz. 17 na wernisaż wystawy pod tytułem "Miejsca"

Ewa Niewolska-Ozga urodziła się w 1985 r. w Sztumie. Studia historyczne na Wydziale Humanistycznym ukończyła w 2009 r. W 2011 r. uzyskała dyplom licencjacki z malarstwa w pracowni prof. E. Małkowskiego na Wydziale Sztuki UWM w Olsztynie, a w 2013 r. ukończyła w tej samej pracowni studia artystyczne z wyróżnieniem za całokształt pracy artystycznej oraz spójność pracy dyplomowej.

Ponadto otrzymała nagrodę „Najlepszy absolwent Wydziału Sztuki UWM roku 2012/2013”. Brała udział w plenerach: trzykrotnie w Olsztynku oraz międzynarodowych w: Łęczu, Fromborku i Braniewie.

Uczestniczka licznych przedsięwzięć artystycznych jak: Warmińskie Spotkania Twórcze we Fromborku w 2012 r., Warmia Wodą Malowana w Braniewie w 2012 r., Mogileńskie Spotkania Twórcze w 2012 r.

Swoje prace wielokrotnie prezentowała podczas wystaw indywidualnych, m.in. w Lidzbarku Warmińskim, Ornecie, Dobrym Mieście, Sztumie, Kwidzynie oraz podczas wystaw zbiorowych m.in. w Olsztynie, Reszlu, Elblągu, Olsztynku, Braniewie, Jezioranach.

oprac. and
źródło: Leksykon Kultury CEiIK w Olsztynie

Czytaj e-wydanie Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

 Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij

Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages