środa, 18 października 2017. Imieniny Hanny, Klementyny, Łukasza

Sensacji nie było. Reduta wysoko przegrała z II Olimpią Olsztynek

2015-10-04 07:40:36 (ost. akt: 2015-10-04 07:51:24)

Autor zdjęcia: Andrzej Grabowski

Reducie Bisztynek nie udało się sprawić sensacji i pokonać, niepokonanego w tym sezonie lidera grupy 3. klasy A, zespołu Olimpii II Olsztynek. Mecz zakończył się srogą porażką gospodarzy.

Aż 2:6 na własnym boisku przegrała Reduta Bisztynek z liderem tabeli grupy 3. klasy A. Tylko pierwsza połowa meczu mogła zapowiadać sensację. Reduta zaczęła bardzo źle. Samobójczego gola strzelił Tomasik a później zamieszanie pod bramką Klika wykorzystał Sylwester Pechta i Olimpia prowadziła już dwiema bramkami.

Zespół gospodarzy pozbierał się i na 1:2 po ładnej akcji strzelił Augustyniak a przed gwizdkiem kończącym pierwszą połowie, niemal w identycznej akcji (prostopadle dośrodkowanie - strzał) wyrównał Sikorski.

Druga połowa to był już jednak koncert bramek w wykonaniu gości. Co prawda i Reduta stwarzała groźne sytuacje, ale dobrze spisywała się obrona i bramkarz Olimpii, albo strzały trafiały w poprzeczkę lub tez były niecelne.

Na listę strzelców wpisali się kolejno: Paweł Szantar (2:3), Sylwester Pechta (2:4), i Tomasz Wilk (2:5, 2:6).

Reduta Bisztynek: Klik - Stawkowski, Bilicki, Jóźwiak (68 - Ł. Goszcz), Tomasik - Pawlik, Bruj, Sikorski, Zalewski - Pietruszczyk, Augustyniak (55 - Depta).