Sparingi: Reduta przegrała z Pisą II Barczewo

2015-08-07 21:10:33(ost. akt: 2015-08-08 09:52:07)

Autor zdjęcia: Andrzej Grabowski

Piaty mecz sparingowy Reduty Bisztynek zakończył się jej porażką 3:5. Ze zwycięstwem z Bisztynka odjechał rezerwowy zespół Pisy Barczewo.
Reduta Bisztynek po ewidentnym błędzie obrońcy straciła gola już w 2 minucie rozegranego w Bisztynku 7 sierpnia meczu sparingowego z Pisą II Barczewo. Jeszcze w pierwszych 15 minutach meczy goście podwyższyli wynik na swoją korzyść. Dopiero wtedy gospodarze otrząsnęli się z niemocy. Na 1:2 z karnego, po faulu bramkarza gości, strzelił Krzysztof Zalewski. Do przerwy jeszcze dwukrotnie na listę strzelców wpisał się Patryk Sikorski i Reduta prowadziła 3:2. Nic też nie wskazywało na to, że goście będą w stanie pokonać rozpędzoną Redutę.

Niestety te nadzieje były płonne. W drugiej połowie tylko goście trafiali do bramki dzielnie spisującego się Moskalika. Trafili 3 razy i mecz zakończył się wynikiem 3:5. Porażka mogła być jeszcze wyższa. Goście jednak nie wykorzystali rzutu karnego.

Był to piąty sparing Reduty przed sezonem piłkarskim. Za tydzień w piątek (14 sierpnia) Reduta zagra kolejny, tym razem z Orłem Czerwonka. Mecz odbędzie się w Bisztynku o g. 18.