Cresovia pokonała Redutę w meczu kontrolnym

2015-08-01 19:09:02(ost. akt: 2015-08-01 19:36:14)

Autor zdjęcia: Andrzej Grabowski

W czwartym sparingu przed sezonem piłkarskim 2015/2016 Reduta przegrała na własnym boisku z Cresovią Górowo Iławeckie 0:1. Dla zespołu gości był to już szósty mecz kontrolny.
Na boisku w Bisztynku zmierzyły się dziś A-klasowa Reduta Bisztynek z beniaminkiem klasy okręgowej - Cresovią Górowo Iławeckie. Jedynego gol meczu padł około 80 minuty meczy. W zamieszaniu podbramkowym strzelił go piłkarz gości Konrad Jóźwik. Reduta Bisztynek przegrała więc 0:1 na własnym boisku.

W ostatniej minucie pierwszej połowy kontuzji kolana nabawił się jeden z podstawowych graczy Reduty - Mateusz Bruj. Został odwieziony, wprost ze stadionu, karetką do szpitala w Bartoszycach.

Dla zespołu Cresovii był to już szósty mecz kontrolny przed sezonem 2015/2016. Tu znajdziesz wyniki pięciu poprzednich.

Dla Reduty był to czwarty sparing przed sezonem. Wyniki poprzednich: Reduta - Łyna Sępopol - 5:3, Reduta - KS Wojciechy - 6:1, Orlęta Reszel - Reduta - 3:0.