Wtorek, 22 października 2019. Imieniny Haliszki, Lody, Przybysłąwa

Dzień Dziecka w Sułowie

2015-06-10 07:12:43 (ost. akt: 2015-06-10 07:16:53)

Autor zdjęcia: Stanisława Dąbrowska

Plenerowy Dzień Dziecka zorganizowano w Sułowie, dla dzieci z sołectwa. Najmłodsi brali udział w konkurencjach sportowo-rekreacyjnych. Czekały na nie także lody i dobra zabawa.

W piątek 5 czerwca 2015 r. w Sułowie odbyła się plenerowa zabawa dla dzieci z sołectwa. Tego dnia dzieci brały udział w różnych zabawach i konkurencjach sportowych.. Nie lada wyczynem było przenieść całą szklankę wody po torze przeszkód i przekazać ją dalej kolejnej osobie. Wygrał oczywiście ten zespół, który stracił jak najmniej wody.

Następnie dzieci rzucały kaloszem na odległość a potem piłeczką do celu. Sporo emocji było przy wyścigu w workach, każdy starał się biec jak najszybciej i nie stracić równowagi.

Kolejną konkurencją było przenoszenie wody w dłoniach, dzieci kolejno przekazywały sobie wodę , która w końcu trafiała do szklanki. Wygrała ta drużyna, która nazbierała w szklance najwięcej wody. Potem przyszedł czas na przeciąganie liny, każdy chciał zmierzyć swoje siły.

Dzieci skakały też na trampolinie oraz na dużej skakance. Po meczącej zabawie przyszedł czas na posiłek w postaci pieczonych kiełbasek. Na deser też dostały lody i napoje chłodzące a to wszystko dzięki funduszom pozyskanym z Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Bisztynku.

Bożena Dąbrowska
Czytaj e-wydanie
Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

 Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij

Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Źródło: Artykuł internauty

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages