Reduta wiosną nadal bez wygranej

2015-05-10 16:34:45(ost. akt: 2015-05-10 16:45:04)

Autor zdjęcia: Andrzej Grabowski

Reduta Bisztynek nadal jest w trudnej sytuacji. Wiosną nie wygrała żadnego z 4 rozegranych meczów. Dziś uległa gościom z Kruklanek 0:3.
Porażką 0:3 (0:1) zakończył się mecz A-klasowej Reduty Bisztynek ze Startem Kruklanki. Mimo, że piłkarze gospodarze stawali wielokrotnie przed szansami strzelenia bramki żadnej z sytuacji nie wykorzystali. Nie potrafili wcisnąć piłki do bramki nawet z odległości dwóch metrów, bo znakomicie interweniował bramkarz gości lub z linii bramkowej piłkę wybijał obrońca. Pierwszą bramkę gospodarze stracili w 15 minucie.

Dodatkowo od 65 minuty grali w osłabieniu, bo za drugą żółtą kartkę z boiska musiał zejść Bogdan Bilicki. Było to tuż przed podyktowanym kontrowersyjnie rzutem karnym, który obronił Oktawiusz Moskalik a dobitka trafiła w słupek. Na nic jednak nie zdało się ta obrona golkipera Reduty. Minutę później Reduta utraciła bramkę po kontrataku gości.

Na listę strzelców w 15 minucie wpisał się Robert Hejka, w 67 - Kamil Taraszkiewicz i w 76 - Kamil Budzyński.