środa, 8 lipca 2020. Imieniny Arnolda, Edgara, Elżbiety

Dzień Otwarty w OSP. Zostań strażakiem!

2015-04-23 09:12:12 (ost. akt: 2015-04-23 11:08:51)
Sprzęt strażaków OSP w Bisztynku będzie można obejrzeć i użyć go juz 3 maja 2015 r. od godz. 9. Zdjęcie wykonano podczas Dnia Otwartego w 2014 r.

Sprzęt strażaków OSP w Bisztynku będzie można obejrzeć i użyć go juz 3 maja 2015 r. od godz. 9. Zdjęcie wykonano podczas Dnia Otwartego w 2014 r.

Autor zdjęcia: Andrzej Grabowski

Strażacy z OSP w Bisztynku zapraszają na Dzień Otwarty w remizie. Organizują go 3 maja 2015 r. od godz. 10 do 14. W Dniu Otwartym prowadzony też będzie nabór nowych ochotników, których w Bisztynku zaczyna brakować.

Z okazji Dnia Strażaka ochotnicy z OSP w Bisztynku zapraszają na Dzień Otwarty OSP. Przyjdź do remizy 3 maja od godz. 10 do 14. Poznasz strażaków, sprzęt strażacki, użyjesz sikawki. Strażacy pokażą jak działa sprzęt ratownictwa drogowego, aparaty oddechowe. Będziesz mógł usiąść za kierownicą wozu bojowego, użyć sygnałów dźwiękowych, założyć hełm strażacki i ubranie ochronne. Uzyskasz też podstawowe informacje na temat zasad udzielania pierwszej pomocy.

Strażacy z Bisztynka zachęcają do wstępowania w ich szeregi. Borykają się z kłopotami kadrowymi. W szeregi OSP może wstąpić każda dziewczyna i każdy chłopak, kobieta lub mężczyzna, którym zdrowie na to pozwala i mają chęć niesienia pomocy.

Nabór będzie prowadzony zarówno w Dniu Otwartym jak i każdego innego dnia. Przyjdź i dowiedz się jakie są wymogi i zasady przyjęcia do OSP w Bisztynku. Możesz razem ze strażakami służyć "Bogu na chwałę - Ludziom na ratunek!".

and

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Polub nas na Facebooku:

Źródło: Gazeta Olsztyńska

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages