Wtorek, 22 października 2019. Imieniny Haliszki, Lody, Przybysłąwa

Głosuj na "naszą" wybitną logopedkę!

2015-04-10 11:47:50 (ost. akt: 2015-04-10 12:27:41)
Kamila Anna Czachorowska jest nominowana do tytułu Wybitny Polak Anglii, Walii i Irlanii Północnej 2015. To mieszkanka Bisztynka, absolwentka LO im. Żeromskiego w Bartoszycach.

Kamila Anna Czachorowska jest nominowana do tytułu Wybitny Polak Anglii, Walii i Irlanii Północnej 2015. To mieszkanka Bisztynka, absolwentka LO im. Żeromskiego w Bartoszycach.

Autor zdjęcia: archiwum prywatne

W plebiscycie na Wybitnych Polaków w Anglii, Walii i Irlandii Północnej 2015 wśród nominowanych jest Kamila Anna Czachorowska, mieszkanka Bisztynka, absolwentka "Żeroma" w Bartoszycach. Znana powszchniej jest pod panieńskim nazwiskiem Fiedorowicz. Dzięki Wam ma szansę na uzyskanie tego zaszczytnego tytułu.

Jeszcze do 15 kwietnia 2015 r. możemy głosować na Wybitnych Polaków w Anglii, Walii i Irlandii Północnej 2015.
Można głosować raz na dobę. W rywalizacji do tego do zaszczytnego tytułu, portalu magazynu "Pangea" startuje Kamila Czachorowska znana powszechniej w Bisztynku i w Bartoszycach jako Kamila Fiedorowicz - wybitna logopedka, która mimo wielu propozycji pracy w Polsce swą karierę z powodzeniem robi teraz w Wielkiej Brytanii. Określana jest tam "najlepszą polką logopedką na Wyspach". Pracuje tam wyłącznie z polskimi dziećmi.

Kamila Anna Czachorowska to logopeda o specjalizacji neurologopedycznej. Absolwentka Wydziału Nauk Społecznych, Wydziału Filologicznego Uniwersytetu Gdańskiego oraz Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Od kilku lat mieszka w Anglii i prowadzi firmę zajmującą się terapią logopedyczną. Każdego dnia pomaga polskim dzieciom, które borykają się z zaburzeniami rozwojowymi, problemami z nauką mówienia lub z wadami wymowy. To także absolwentka szkoły podstawowej i gimnazjum w Bisztynku oraz Liceum Ogolnokształcącego im. Stefana Żeromskiego w Bartoszycach.

Pytana przez nas, co ją skłoniło do wyjazdu do Anglii mówiła, że nie wyjechała tam za pracą. - Była to dla mnie chęć przeżycia przygody, bo jak nie za młodu to kiedy? - mówiła Kamila.

- Nie narzekałam, ani mój mąż nie narzekał na życie i pieniądze w Polsce. Oboje mieliśmy perspektywy rozwoju. Mój mąż chciał jednak rozwijać się i podejmować nowe wyzwania oraz zdobywać nowe doświadczenia w pracy za granicą. Przed wyjazdem świadomie zrezygonowała z dość intratnych, czterech propozycji pracy w Polsce - wyjaśniała Kamila.

Kamila Czachorowska (Fiedorowicz) w okresie najbliższych wakacji będzie w Bisztynku. Będzie przyjmowała i udzielała porad logopedycznych dla dzieci i osób starszych (np. po udarach mózgu). O terminie tych kilkudniowych konsulatcji poinformujemy w poźniejszym terminie. Teraz zachęcamy do głosowania na Kamilę, bo to osoba wywodząca się z naszego terenu, przy tym miła 27-letnia kobieta z pasją i wykonująca swój zawód z wielkim zaangażowaniem, choć nie chce dać się ślepo pochłonąć tej pracy.

- Często ludzie zapominają o znajomych i rodzinie tylko dlatego żeby zarobić więcej pieniędzy. Ja nie chcę zapomnieć o tym, że jestem tylko człowiekiem i mam pewne wartości, których nie mogę i nie chcę się zrzec. Chcę iść mądrze pod prąd i tego samego życzę czytelnikom - mówila Kamila.

Dzięki Wam Kamila może otrzymać tytuł Wybitnej Polki Anglii, Walii i Irlandii Północnej.
Fot. archiwum prywatne
Dzięki Wam Kamila może otrzymać tytuł Wybitnej Polki Anglii, Walii i Irlandii Północnej.
Jak zagłosować?

Nic prostszego! Wystarczy kliknąć tu , następnie odnaleźć zdjęcie Kamili w dziale "NAUKA" (to samo, które publikujemy obok)

i oddać głos,

bez potrzeby logowania się, czy udostępniania swoich danych za pośrednictwej jakichkolwiek aplikacji.

Pamiętajcie, że głosować można raz na dobę.

Andrzej Grabowski
a.grabowski@gazetaolsztynska.pl


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Źródło: Gazeta Olsztyńska

Zobacz także

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. Szkoda #1713912 | 178.36.*.* 16 kwi 2015 09:01

  Było blisko...

  ! - + odpowiedz na ten komentarz

 2. Z powiatu #1712716 | 178.36.*.* 14 kwi 2015 19:18

  BISZTYNEK DO DZIEŁA!!! Jutro ostatni dzień głosowania na Kamilę !!! Do zwycięstwa wystarczy niecałe 200 głosów !

  Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

 • Goodgame Empire
 • Goodgame Big Farm
 • Goodgame Poker
 • Shadow Kings - The Dark Ages