Pierwsze punkty Reduty w sezonie

2014-09-14 19:43:42(ost. akt: 2014-09-14 20:10:53)

Autor zdjęcia: Andrzej Grabowski

Reduta Bisztynek zdobyła pierwsze punkty w sezonie 2014/2015. Po dwóch porażkach, na własnym boisku pokonała dziś Juranda Barciany 3:2.
Mecz Reduty Bisztynek i Juranda Barciany rozegrany na stadionie w Bisztynku należał do wyrównanych. Drużyny atakiem odpowiadały na atak przeciwnika, jednak to goście pierwsi cieszyli się z bramki. Padła w 27 minucie meczu. Reduta zdołała wyrównać w 35 minucie, gdy dośrodkował Waldemar Bulla a piłke do bramki skierował Mateusz Bruj.

Pierwsza połowa meczu zakończyła się remisem. Po 9 minutach gry w drugiej połowie dość nieszczśliwie interweniował Łukasz Chodorowski, ktory przypadkiem skierował piłkę do własnej bramki obok bezradnego w tej sytuacji Oktawiusza Moskalika. Ten ostatni, prawdziwy weteran pola karnego kilkakrotnie znakomicie interweniował ratując Redutę przed utratą kolejnych bramek i przed gronymi sytuacjami.

W 68 minucie Waldemar Bulla otrzymał prostopadłe podanie i po indywidualnej akcji "położył" bramkarza Juranda po czym spokojnie wyrównał. W 81 minucie na listę strzelców ponowni wpisał się Mateusz Bruj.

Mimo tego, że goście za wszelką cenę starali się doprowadzić do wyrównani w końcówce meczu juz im się tego zrobić nie udało. Reduta wygrała 3:2 (1:1).

Skład gospodarzy: Moskalik - Bilicki, Stawkowski, Jaciw, Mariusz Tabaka (60 - Domański) - Zalewski, Pawlik, Zadrożny, Chodorowski - Bruj, Bulla (86 - Jóźwiak)

Po meczu kibice, którzy nabyli bilety na mecz wzięli udział w losowaniu 100-kilogramowego tucznika ufundowanego przez wiceprezesa Reduty Jana Jaciwa. Tucznik trafi do dziadka jednego z piłkarzy Sikorskiego. Klub zyskał z biletów-kuponów kwotę 920 złotych.

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając na bisztynek.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym roku strony. Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją: