Sobota, 5 grudnia 2020. Imieniny Kryspiny, Norberta, Sabiny

Półkolonie w Sątopach-Samulewie

2014-07-19 07:19:39 (ost. akt: 2014-07-19 09:32:32)

Autor zdjęcia: Marlena Belka

Zabawy w świetlicy, zajęcia sportowo-rekreacyjne, kulinarne oraz wyjazd na basen i do kina zorganizowano odpoczywającym od nauki uczniom w Sątopach-Samulewie. Przez dwa tygodnie trwały tam półkolonie w świetlicy środowiskowej.

Przez pierwsze dwa tygodnie wakacji w świetlicy środowiskowej w Sątopach – Samulewie odbywały się półkolonie letnie dla dzieci w wieku szkolnym.

Wśród licznych zajęć i atrakcji znalazło się wiele gier i zabaw na świeżym powietrzu oraz mnóstwo zabaw integracyjnych w świetlicy.

Dzieci bawiły się w podchody zakończone wspaniałym ogniskiem, grały w zbijaka z piłką oraz balonami wypełnionymi wodą, co wszystkim przyniosło wiele frajdy.

Podczas zabaw w sali dzieci rywalizowały w dwóch grupach zbierając punkty za poszczególne konkurencje. Poza tym, dzieci miały zajęcia kulinarne – pieczenie drożdżówek i rogalików, zajęcia plastyczne – lepienie z masy solnej, projektowały okładkę do ukraińskiej legendy „Rękawiczka”.

Tradycyjnie, dzięki Ośrodkowi Kultury i Aktywności Lokalnej w Bisztynku w Bisztynku, zorganizowano dzieciom wyjazd do Kętrzyna. Tam spędziliśmy kilka godzin na basenie oraz poszliśmy do kina na film „Gang Wiewióra” wyświelony w technologii 3D.

Dwa tygodnie minęły bardzo szybko, ale następne półkolonie już za rok!

Ewa Matela - Arodź


Pamiętasz o kolejnym wydaniu "Gońca"? Do kupienia od piątku!

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając na bisztynek.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym roku strony. Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij tutaj
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Polub nas na Facebooku:

Źródło: Artykuł internauty

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages