środa, 23 października 2019. Imieniny Edwarda, Marleny, Seweryna

Kapitan w szkole

2014-05-17 08:22:57 (ost. akt: 2014-05-17 08:25:18)

Autor zdjęcia: archiwum szkoły

Uczniowie Szkoły Podstawowej w Sątopach, z okazji Dnia Zwycięstwa, spotkali się z oficerem Wojska Polskiego, kpt. Ryszardem Chęcińskim z 20 Bartoszyckiej Brygady Zmechanizowanej. To kolejne z cyklu spotkań z osobami wykonującymi ciekawe zawody i oddającymi się ciekawym pasjom zorganizowane w tej szkole.

Szkołę Podstawową w Sątopach chętnie odwiedzają ludzie, którzy mają swoje pasje, zainteresowania, służą pomocą innym. Do grona tych ludzi dołączył kpt. Ryszard Chęciński, który służy w 20 Brygadzie Zmechanizowanej w Bartoszycach.

Z okazji Dnia Zwycięstwa przedstawił uczniom prezentację na temat "Służba żołnierza polskiego w kraju i za granicą", dzięki której uczniowie zapoznali się z 20 Bartoszycką Brygadą Zmechanizowaną, działaniami żołnierzy na stanowisku dowodzenia oraz szkoleniem poligonowym. Kapitan opowiedział również o Afganistanie, pokazał pamiątki z tego kraju.

Dzięki takim ludziom, uczniowie czerpią wiedzę, poznają różne zawody, które być może w przyszłości będą wykonywać. Spotkanie zorganizowała Irena Zawistowska.

Irena Zawistowska

Kolejne wydanie "Gońca Bartoszyckiego" jest już gotowe. Od piątku do kupienia!


Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając na bisztynek.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym roku strony. Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij tutaj
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Źródło: Artykuł internauty

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages