Wtorek, 22 października 2019. Imieniny Haliszki, Lody, Przybysłąwa

Redakcja "Gońca Bartoszyckiego" w Bisztynku

2014-04-14 18:51:45 (ost. akt: 2014-04-14 20:40:25)

Autor zdjęcia: Grzegorz Kwakszys

Mimo chłodu i deszczu udało się spotkać z wieloma mieszkańcami Bisztynka i gminy Bisztynek, porozmawiać, podarowac bezpłatny egzemplarz naszej gazety, zapytać o czym chcieliby czytać. Wszystko to dzięki naszej inicjatywie, czyli wyjazdowej redakcji "Gońca Bartoszyckiego", która stanęła dziś w centrum tego miasteczka.

Bisztynek powitał redakcję "Gońca Bartoszyckiego" złą pogodą i była to jedyna okoliczność, która utrudniała nam spotkania z mieszkańcami tego miasteczka.

Mimo chłodu i deszczu udało się jednak spotkać z wieloma z nich, porozmawiać, podarowac bezpłatny egzemplarz naszej gazety, zapytać co chcieliby u nas czytać.

Jedna z pań do wyjazdowej, umieszczonej w zielonym namiocie redakcji naszego tygodnika, przyjechała specjalnie z Sątop-Samulewa, by podzielić się swymi kłopotami, twającymi już od dziesięcioleci.

Z radościa powitała nas też mieszkanka Bisztynka zmagająca się z bardzo trudną sytuacją życiowa i mieszkaniową.

W obu tych przypadkach postaramy się pomóc przez nasze publikacje.

Naszą "polową redakcję" odwiedzały dzieci i dorośli zachęceni muzyką i informacjami przekazywanymi przez Mariusza Sieraja z firmy Event Men, który zajął się m.in. nagłośnieniem, dzięki energii elektrycznej udostępnionej bezpłatnie przez Gminna Spółdzielnię "Samopomoc Chłopska".

Przeczytaj cały tekst: Wyjazdowa redakcja "Gońca Bartoszyckiego" w Bisztynku - Bisztynek http://bisztynek.wm.pl/197810,Wyjazdowa-redakcja-quotGonca-Bartoszyckiegoquot-w-Bisztynku.html#ixzz2ysi1Nweh. Dzięki naszej wizycie w Bisztynku mieszkańcy mieli okazję nas poznać i zobaczyć "na żywo" a nie na zdjęciach strony drugiej naszego tygodnika.

Szerszą relację z pierwszej "wyjazdowej redakcji" zamieścimy w najbliższym wydaniu nazego tygodnika.

Andrzej Grabowski
a.grabowski@gazetaolsztynska.pl
Podziel się informacją : Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.

Swoją stronę założysz klikając na bisztynek.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony.

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij tutaj
Polub nas na Facebooku:

Źródło: Gazeta Olsztyńska

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages