Sobota, 19 października 2019. Imieniny Michaliny, Michała, Piotra

Wycieczka rowerowa z Bisztynka do Galin

2014-04-12 14:28:03 (ost. akt: 2014-04-13 10:45:23)

Autor zdjęcia: Andrzej Grabowski

Grupa "rOwerOwa gmina Bisztynek" zaprasza na czwartą w sezonie 2014 r. wycieczkę rowerową z Bisztynka do Galin i spowrotem. Zbiórka chętnych 13 kwietnia 2014 r. o godz. 14:00 na stadionie miejskim w Bisztynku.

W Bisztynku działa grupa rowerowa o nazwie "rOwerOwa gmina Bisztynek". Rowerzyści zapraszają na czwartą w sezonie 2014 r. wycieczkę trasą Bisztynek - Paluzy - Bajdyty - Bieliny - Króle - Gromki - Galiny - Wozławki - Bisztynek.

Trasa ma długość około 30 kilometrów. Grupa ruszy o godz. 14:00 w niedzielę, 13 kwietnia ze stadionu miejskiego w Bisztynku.

and


Kilka słów o zasadach jakimi kierują się rowerzyści z grupy:

1. Nie jesteśmy "organizatorem" wycieczek w rozumieniu żadnej z gałęzi prawa obowiązującego w Polsce :-). Każdy z uczestników jedzie na własną odpowiedzialność i ma obowiązek przestrzegania przepisów ruchu drogowego.

2. Osoby małoletnie winny posiadać przy sobie kartę rowerową i pisemną zgodę rodziców lub opiekunów na udział w wycieczce w konkretnym dniu. Małolaty mogą też uczestniczyć w wycieczce pod opieką osoby dorosłej.

3. Nie rywalizujemy ze sobą. Dostosowujemy prędkość jazdy do tych, którzy jadą najwolniej lub czekamy na nich, jeśli zostali w tyle.

4. Kwestie ubezpieczenia, środków opatrunkowych, leków, pomocy technicznej, narzędzi do naprawy rowerów itp. pozostawiamy do dowolnego uznania każdemu z uczestników wycieczki. Sugerujemy jednak wyposażanie się w pompki, niewielkie apteczki i podstawowe narzędzia naprawcze oraz ewentualnie dętki, łatki itp.

5. Sugerujemy używanie kamizelek odblaskowych lub widocznych elementów odblaskowych i w jaskrawych kolorach w czasie jazdy.

6. Celem wycieczek jest nie tylko spalanie kalorii i sama jazda rowerem ale też zwiedzanie ciekawych obiektów, poznawanie ludzi w mijanych miejscowościach, zachwycanie się krajobrazami i pięknem przyrody. Stąd stosunkowo częste przerwy w jeździe.

7. Każdy z uczestników ma OBOWIĄZEK zachować dobry humor, uśmiech i nie narzekać, bo z własnej i nieprzymuszonej woli bierze udział w wycieczkach.

8. Osoby biorące udział w wycieczkach wyrażają jednoczesną zgodę - jeśli nie wyrażą wyraźnego sprzeciwu - na utrwalanie ich wizerunku oraz publikację zdjęć i filmów z tym wizerunkiem w Internecie, prasie, telewizji i mediach innych, które zechcą nas pokazać :)Aktualizacja z 13.04.2014 r. godz. 10:45
Z powodu dzisiejszej aury wycieczkę odwołujemy a raczej przekładamy. O terminie powiadomimy w odrębnym zaproszeniu.


Najnowsze wydanie "Gońca Bartoszyckiego" jeszcze do kupienia!Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz klikając na http://bisztynek.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony.
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij tutaj
Polub nas na Facebooku:

Źródło: Gazeta Olsztyńska

Zobacz także

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. ptaki #1373606 | 88.156.*.* 12 kwi 2014 15:53

  mają wole...

  ! - + odpowiedz na ten komentarz

 2. wole samochodem #1373579 | 89.229.*.* 12 kwi 2014 14:53

  niz pedałowac

  ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

 • Goodgame Empire
 • Goodgame Big Farm
 • Goodgame Poker
 • Shadow Kings - The Dark Ages