środa, 23 października 2019. Imieniny Edwarda, Marleny, Seweryna

W szkole w Sątopach ferie spędzano z rodzicami

2014-02-07 20:26:56 (ost. akt: 2014-02-07 20:32:54)
Rodzice i dzieci ze szkoły w Sątopach odwiedziły olsztyńską Aquasferę.

Rodzice i dzieci ze szkoły w Sątopach odwiedziły olsztyńską Aquasferę.

Autor zdjęcia: archiwum szkoły w Sątopach

Ferie zimowe w Szkole Podstawowej w Sątopach miały bardzo bogaty program. Zajęcia skierowane były nie tylko do dzieci, ale i ich rodziców, którzy jednocześnie sprawowali opiekę nad swymi pociechami. Szkoła zapewniła pomieszczenia i busa na wyjazd.

Około 30 osób – rodziców i dzieci – uczestniczyło w feryjnych zajęciach rekreacyjno-sportowych na szkolnej hali sportowej w Sątopach. Wszystkie zajęcia poprzedzone były obowiązkową rozgrzewką z użyciem sprzętu rehabilitacyjno-sportowego będącego na wyposażeniu szkoły. Później toczyły się sportowe boje i rywalizacje w koszykówkę, piłkę ręczną, dwa ognie, hokeja i piłkę nożną. Rozgrywki miały w sobie po 50% rywalizacji sportowej i śmiechu.

W hokeja grano też z przedszkolakami. Najmłodsi, pod opieką Anny Jankiewicz, uznały za swoją nową siedzibę i nowe przedszkole – salę korekcyjną przy hali gimnastycznej i nie bardzo chciały ją opuszczać. Obiecały, że będą do niej wracać jak najczęściej.

Zajęcia podczas ferii odbyły się dzięki współpracy rodziców z dyrektorką szkoły – Barbarą Zasadą. Dzięki dyrektorce możliwy był wyjazd do Aquasfery w Olsztynie, gdzie temperament dzieci trudno było opanować. Mimo tego rodzice zdołali tam wypocząć a dzieciaki mogły skorzystać ze wszystkich atrakcji tam oferowanych.

Opracował: Andrzej Grabowski
a.grabowski@gazetaolsztynska.pl
Polub nas na Facebooku:

Źródło: Gazeta Olsztyńska

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages