Piątek, 18 października 2019. Imieniny Hanny, Klementyny, Łukasza

Karnawał w świetlicy w Paluzach (ZOBACZ FILM)

2014-01-31 08:11:27 (ost. akt: 2014-01-31 13:28:06)
Prezenty od św. Mikołajaka otzrymały nie tylko dzieci.

Prezenty od św. Mikołajaka otzrymały nie tylko dzieci.

Autor zdjęcia: Justyna Kobryń

Paluzy bawiły się w sołeckiej świetlicy podczas zabawy choinkowej dla najmłodszych organizowanej co roku w karnawale. W tym roku podczas zabawy wustąpił zespół wokalny dorosłych "Mozaika" a święty Mikołaj wręczał prezenty nie tylko najmłodszym.

W sobotę 25 stycznia odbyła się sołecka zabawa choinkowa w Paluzach, na którą tłumnie przybyły dzieci, ale i dorośli. Zabawa choinkowa jest już tradycją w Paluzach. W tym roku oprawę artystyczną zapewnił zespół wokalny dorosłych "Mozaika", który dał wspaniały koncert i zebrał gromkie brawa.

Na najmłodszych czekały gry i zabawy, które prowadziły panie Krysia i Gosia z OKiAL. Na wszystkich czekały słodkości przygotowane przez Panie z Paluz. Uczestnicy zabawy oraz przybyli goście zachwycali się nie tylko ich wspaniałym smakiem, ale także wyglądem.

Tradycyjnie na zabawę przybył Święty Mikołaj wręczając wszystkim dzieciom prezenty. Prezentu od Mikołaja doczekał się także pan Jan Jaciw - prezes spółki sponsorującej wszystkie imprezy sołeckie, który nie krył z tego powodu zdumienia.

SołtyskaPolub nas na Facebooku:

Źródło: Artykuł internauty

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages