Niedziela, 20 października 2019. Imieniny Ireny, Kleopatry, Witalisa

Dzień Babci i Dziadka w świetlicy środowiskowej

2014-01-30 07:39:27 (ost. akt: 2014-01-30 07:42:28)

Autor zdjęcia: Ewa Matela - Arodź

Są takie święta w kalendarzu, o których nie można zapomnieć ani ich pominąć. Niewątpliwie należą do nich dwa szczególnie bliskie 21 i 22 stycznia: Dzień Babci i Dzień Dziadka. W naszej świetlicy uczciliśmy je niezwykle uroczyście.

Dzieci uczęszczające na zajęcia świetlicowe wystąpiły w skeczu : „Babcia”, który wprowadził w bardzo dobry nastrój licznie przybyłych seniorów naszej miejscowości.

Radosną i swobodną atmosferę podtrzymał monolog Hanki Bielickiej w wykonaniu kolejnej małej aktorki - Amelii. Inna artystka - Zuzia - przypomniała wszystkim szalone lata 60 – te, wcielając się w postać charyzmatycznej wokalistki Karin Stanek w piosence: „Chłopiec z gitarą”.

Po części artystycznej rozpoczęły się liczne konkursy i wspólne zabawy. Całości dopełniły słodki poczęstunek i rozmowy, na które często brakuje babciom i dziadkom czasu lub sposobności. Czujemy się zaszczyceni ich obecnością. Mamy nadzieję, ze w przyszłym roku również przyjmą nasze zaproszenie - na pewno przygotujemy coś wyjątkowego!

Ewa Matela - Arodź
Polub nas na Facebooku:

Źródło: Artykuł internauty

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages