środa, 8 lipca 2020. Imieniny Arnolda, Edgara, Elżbiety

Spotkanie na temat sportu w Bisztynku

2013-06-12 17:13:10 (ost. akt: 2013-06-12 17:13:39)

Autor zdjęcia: Agnieszka Zdanowicz

Zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane sportem oraz działaniami władz lokalnych na spotkanie podsumowujące prowadzony w Bisztynku w 2012 roku Obywatelski Monitoring Sportu. Wnioski z tego działania posłużą jako punkt wyjścia do dyskusji nad zarządzaniem sportem w gminie. Spotkanie odbędzie się 20 czerwca 2013 roku (czwartek) o godzinie 17:00 w Gimnazjum Publicznym im. Jana Pawła II w Bisztynku

Na spotkaniu będzie można się dowiedzieć m.in.: kto w Urzędzie Gminy odpowiada za zarządzanie sportem?

Jak wygląda gminna polityka informowania o ofercie sportowej?
czy w gminie przyznawane są stypendia sportowe?

Będzie to również okazja, aby przedstawić swoje zdanie na temat oferty sportowej gminy czy dostępności mieszkańców do obiektów oraz zajęć sportowych?

Organizatorami spotkania są Sieć obywatelska – Watchdog Polska oraz Centrum Kultury i Aktywności Społecznej Bisztynek Kulturowo. Na spotkaniu zostaną przedstawione wnioski z prowadzonego od września do grudnia 2012 roku w Bisztynku (oraz w 10 innych polskich gminach) Obywatelskiego Monitoringu Sportu stanowiące punkt wyjściowy do dyskusji o zarządzaniu sportem na poziomie gminy.

Spotkanie jest bezpłatne i otwarte dla wszystkich zainteresowanych - mieszkańców i mieszkanek gminy, przedstawicieli organizacji sportowych oraz władz gminy.

Zapraszamy 20 czerwca 2013 roku (czwartek) o godzinie 17:00 do Gimnazjum Publicznego im. Jana Pawła II w Bisztynku.

Sieć obywatelska – Watchdog Polska (dawniej Stowarzyszenie Liderów Lokalnych Grup Obywatelskich) od 10 lat działa po to, aby obywatelki i obywatele wiedzieli, że mają prawo pytać władzę o ważne dla nich sprawy, żeby korzystali z tego prawa i żeby otrzymywali odpowiedzi. Chcemy także, aby dobrze poinformowani obywatele zabierali głos we wspólnych sprawach i aby mieli wpływ na decyzje i polityki, które ich dotyczą.

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.

Swoją stronę założysz klikając na bisztyneko.wm.pl w ramkę "Zarejestruje się", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony.

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij tutaj


Polub nas na Facebooku:

Źródło: Artykuł internauty

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages