Piątek, 29 maja 2015. Imieniny Benity, Maksymiliana, Teodozji

Dzień Dziecka na sportowo w Bisztynku

2012-06-12 07:58:05 (ost. akt: 2012-06-12 10:11:44)
W oczekiwaniu na ogłoszenie wyników grupa wokalistek wykonała przebój "Koko, koko Euro spoko".

W oczekiwaniu na ogłoszenie wyników grupa wokalistek wykonała przebój "Koko, koko Euro spoko".

Autor: Andrzej Grabowski

Festyn sportowy z okazji Dnia Dziecka odbył się wczoraj (11 czerwca) na boiskach "Orlik 2012" w Bisztynku. W grach i zabawach sportowych uczestniczyło około 100 dzieci.

Festyn "Dzień Dziecka na sportowo" na Orliku w Bisztynku miał się odbyć 1 czerwca, ale organizatorom plany pokrzyżował wówczas rzęsisty deszcz. Imprezę przełożono więc na 11 czerwca. Zainteresowanie najmłodszych grami i zabawami sportowymi przeszło oczekiwania. Wzięło w nich udział około 100 dzieci.

Przygotowano dziesięć konkurencji, a młodych sportowców podzielono na dwie grupy wiekowe: klasy I-III i IV-VI. Nie było podziału ze względu na płeć.

Można było wykonywać rzuty karne do dużej i małej bramki, strzelać piłką do celu, skakać na skakance na czas, odbijać piłkę siatkową, wziąć udział w slalomie i torze przeszkód z piłką nożną, wykonać rzuty osobiste do kosza i... dobrze się bawić z koleżankami i kolegami przy muzyce i z wymalowanymi (przez jedną z mam - Annę Drozdowską) w barwy narodowe twarzami.

Pomalowane barwami narodowymi dzieciaki obiecały, że nie zmyją ich do zakończenia dzisiejszego meczu Polska-Rosja, ale nie wiemy, czy uda się ten cel osiągnąć. W oczekiwaniu na rozdanie nagród, naprędce zorganizowana grupa wokalistek wykonała "Koko, koko, Euro spoko".

Tych, którzy zajęli miejsca 1-3 w poszczególnych konkurencjach uhonorowano pamiątkowymi dyplomami i słodyczami. Słodycze otrzymali wszyscy uczestnicy imprezy.

Festyn zorganizowała animatorka Orlika Katarzyna Chomicz, a poszczególne konkurencje prowadzili i nadzorowali: Magdalena Marczak, Jolanta Dominiak, Katarzyna Chomicz i Marcin Patrejko. Dyplomy ufundował Urząd Miejski, a słodycze Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Bisztynku.

Andrzej Grabowski
bartoszyce@gazetaolsztynska.plŹródło: Gazeta Olsztyńska

Dostęp do Reportera, ciekawych wywiadów, obszernych reportaży oraz 40 innych czołowych portali w Polsce. Dołącz do czytelników ceniących dobrą informacje. Zarejestruj się w PIANO już teraz KLIKNIJ TUTAJ

Komentarze 0 pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages